Nakupuj tu správnou kosmetiku

24. února 2013 v 14:23 | Aluany |  Jak pomáhat
Tady najdete seznam značek,které mají HCS-HHPS a jsou dostupné v ČR.
Seznam je ze stránek netestovanonazviratech.cz,ke najdete více informací.

google.cz
-
Aubrey Organics - www.aubrey-organics.com
Balm Balm - www.balmbalm.com
BM Beauty - www.bmbeauty.com
Cuccio Naturale - www.cuccio.com
Earth Friendly Products - www.ecos.com
Ecozone - www.ecozone.com
Everyday Minerals - www.everydayminerals.com
Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club) - www.cosmeticgroup.com
Hedera natur (značky: Almacabio, Equo, Eco) - www.detersivoequo.it
Helan - www.helan.it
Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com
Kiss My Face - www.kissmyface.com
Laboratoire Holistica International - www.holistica.fr
Lily LoLo Mineral Cosmetics - www.lilylolo.co.uk, www.lilylolo.cz
Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet)www.lizearle.com
Manufaktura - www.manufaktura.cz
Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz
Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com
Nothing Nasty - (pouze přes internet) www.nothingnasty.com
Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com
Raw Skin Food - www.rawskinfood.co.uk/
Sanoflore - www.sanoflore.cz
SpaRitual - www.sparitual.eu
Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) -www.suma.coop
Super Diet - www.superdiet.fr
The Body Shop - www.thebodyshop.com
Urtekram - www.urtekram.cz
Yes Syzygy Ltd - www.yesyesyes.org
W.S. Badger - www.badgerbalm.com
 

Čtvrtý layout

22. února 2013 v 11:58 | Aluany |  Layouty blogu


Byl tu téměř rok a je na čase aby ho vstřídal nový lay.

Kolik zvířat je potřeba na výrobu jednoho kožichu?

22. února 2013 v 8:41 | Aluany |  Co jste o týrání (ne)věděli
65 norků
130 činčil
10 jezevců
27 tchořů
60 zajíců
14 vyder
11 stříbrných lišek
50 minků
100 veverek
9 bobrů
4 leopardi
18 červených lišek
15 rysů
125 hranostajů
12 ocelotů
atd.

Ještě si chcete koupit kabát z pravého kožichu?
Víte že umělé kožichy jsou k nerozeznání od pravých?


Kopírovat pouze se zdrojem!!!Odkaz na mé ikonky najdete v menu.
 


Nový start! (snad už naposledy...)

22. února 2013 v 8:31 | Aluany |  Moje oznámení a kecy
Stdím se za to,jak jsem blog pohřbila,ale stalo se toho tolik,že jsem na něj úplně přestala myslet.A i na ten,na který jsem se přestěhovala a i na ty ostatní.Ano,mám (měla jsem) spoustu blogů a všechny postupně skončily na dně blogového světa.Jenže na tomto mi asi záleželo a stále záleží ze všech nejvíc,protože se věnuje problematice týrání a zneužívání zvířat,což je velice důležité téma a je potřeba,aby o něm vědělo co nejvíce lidí a co nejvíce jich pomohlo.A proto jsem opět tady,abych tomuto blogu vdechla nový život a začala se mu věnovat více,než v minuých letech :)

PS:Změním si přezdívku z Rika na Aluany (víc se ke mě hodí :))


Blog se bude stěhovat!

9. dubna 2012 v 12:56 | Rika |  Moje oznámení a kecy
Rozhodla jsem se sloučit všechny mé blogy na jednu adresu! Stěhování začíná dneska a bude končit,až budou všechny důležité články a obrázky na novém blogu.


A kdo chce,může se podívat,kam že se to ten blog stěhuje :)

www.averi.blog.cz


xxx Testování na zvířatech xxx

15. března 2012 v 18:12 | Rika

(Co jste možná (ne)věděli)

(Co můžete kupovat a co naopak ne!)

(Mysleli jste si že testování na zvířatech je jediný pokus? Omyl!)

(Loga netestujících společností,atd.)

Zvířata jsou mí přátelé a mé přátelé nejím.
Blog založen:18.října 2010
_________________________________________________________________________

Chrti v nouzi